Приветствую Вас ГостьПятница, 2020-04-10, 20.54.50

Мой сайт


Каталог статей


Як підібрати клей для плитки?
Як правильно підбирати клей для укладання плитки. Основні правила.
Правильний вибір клею - гарантія того, що облицьована поверхня буде залишатися міцною і красивою довгі роки.
Щоб вибрати найбільш підходящий клей, важливо з самого початку визначитися з типом плитки, її розмірами, типом підстави, сферою застосування і т.д. 
Також необхідно брати до уваги майже нульове водопоглинання керамограніта і потреба у використанні армуючої сітки (в деяких випадках), що вимагає застосування клею класу C2 згідно ГОСТ Р 56387 і стандарту EN 12004.Для середніх форматів переважно працювати з еластичними клеями класу S1 по ГОСТ Р 56387 і стандарту EN 12004.

Для великих форматів настійно рекомендуються високоеластичні продукти класу S2 по ГОСТ Р 56387 і стандарту EN 12004.

Працюючи в жаркому кліматі і в вітряну погоду, ми рекомендуємо робити вибір на користь клеїв класу E (зі збільшеним відкритим часом) відповідно до стандарту ГОСТ Р 56387 і EN 12004. В будь-якому випадку плитку слід укладати, поки клей ще свіжий, тобто протягом «откритого времені», щоб гарантувати достатню змочування тильної сторони плитки.

Якщо укладання відбувається при низьких плюсових температурах, переважно використовувати бистросхвативающіеся клеї класу F згідно ГОСТ Р 56387 і EN 12004. Ці клеї схоплюються і розвивають необхідну адгезію протягом декількох годин після нанесення. Ось чому падіння температури в нічний час нижче точки замерзання не перетворює воду в клейової суміші в лід.Коли поверхні необхідно швидко здати в експлуатацію, рекомендується застосовувати бистросхвативающіеся клеї класу E.

Клей завжди наноситься з використанням методу подвійного нанесення, тобто на підставу і зворотний бік плитки, за допомогою зубчастого шпателя, який гарантує максимальне змочування плитки. Подвійне нанесення абсолютно необхідно для того, щоб уникнути проблем, що викликаються порожнечами під пліктой, які в разі укладання на вулиці можуть призводити до скупчення води; при негативних температурах це створює непотрібні стреси, веде до пошкодження і відділенню плитки. Подвійне нанесення також допомагає рівномірно розподіляти навантаження по більшій площі поверхні. Ці навантаження створюються через різниці деформацій між плиткою і основою, наприклад, через перепад температур при зовнішніх роботах.

Після укладання плитку необхідно «простучать» по всій площі поверхні, щоб не допустити утворення повітряних мішків між тильною стороною виробів і підставою.

Особливо важливо провести цю операцію на вулиці, щоб зменшити стрес, викликаний водяною парою, що утворюється при різниці температур.
Категория: Журналы | Добавил: user (2020-03-21)
Просмотров: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Журналы [527]
Книги [39]
Мини-чат
251
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Вход на сайт

Поиск
Друзья сайта