Торгівля квітами в Чернівцях була популярна у всі часи.

Торгівля квітами в Чернівцях була популярна у всі часи.

75
0
12.37.34

Торгівля квітами в Чернівцях була популярна у всі часи.

Цей практично готовий бізнес-план у формі порад сподобається всім мріють відкрити власний бізнес з продажу квітів.

Запропонуйте клієнтам щось нове, чудове від інших
В наші дні виникло дуже багато салонів роздрібної торгівлі та оптових фірм, що займаються продажем квітів, вже не кажучи про невеликі точках продажу квітами. Але місце на цьому ринку є завжди. Питання лише в тому, чим ви будете відрізнятися від інших в дуже великому різноманітті квіткового бізнесу. Якщо у вас є впевненість, що зможете виконати бізнес краще, і знаєте, що запропонувати людям, котрi хтять купити квіти в Чернівцях, то зможете завжди відстояти власне право на існування.

Варіантів тут маса. Ви можете стати індивідуальним флористом, створити власну невелику приватну компанію, відшукати пару маленьких замовлень, може бути, навіть корпоративних клієнтів, і цього достатньо для процвітання маленької фірми. Якщо ви все таки захотіли відкрити торговельна мережа або доставки букетів, тут необхідний інший підхід: і інвестиційного вкладення потрібні великі, і витрати праці виходячи з цього зростуть на порядок. І все ж найголовніше для початку — незвичайна ідея.

Перед тим як починати власну справу, точно повивчати всі тонкощі даного ринку
Як правило, якщо ви побажаєте зайнятися торгівлею квітами на наступний день — особливих проблем не буде: потрібно буде просто взяти в оренду якусь точку в будь-якому мало-мальськи відповідному місці, вибрати квіти біля оптової компанії і — вперед! Ліцензію отримувати не потрібно, чи не нухно проходити тривалі узгодження. Завдяки цьому на ринку іноді важко відрізнити реальні компанії, які перед собою ставлять довгострокові завдання і кладуть гроші в розвиток власного бізнесу, від одноденок, що відкриваються на сезон.

Квітка не буде чекати клієнта, він просто зів’яне
Ті ж, хто серйозно вирішив зайнятися не просто торгівлею квітами, а квітковим бізнесом, повинні мати на увазі, що він не простий, досить трудомісткий і його варто точно проаналізувати. Те, що бачить клієнт врешті-решт, — підсумковий результат. Але ж дуже велика робота ведеться при закупівлі квітів: треба правильно вирахувати їх кількість, вибір, зрозуміти, які власне сорти і види квітів будуть користуватися популярністю в цьому сезоні. Так як загальновизнана в сфері торгівлі схема: «з 100% товару тільки 5% — зірка, 20% — дають жити, а все інше чекає клієнта», В даному бізнесі неможлива: квітка не буде чекати свого клієнта, він просто зів’яне. Більш того, потрібно пам’ятати і про те, що на квіти, як і на одяг, є мода, а вона дуже мінлива.

Хороший дизайнер-флорист — пiв успіху
Існує два шляхи набору персоналу до компанії. перший — перекупити професіонала з будь-якої розкрученої фірми на дуже хороших умовах. другий — платити навчання своїх співробітників. У всякому разі, якщо у вас є бажання добитися успіху вам потрібно мати професійних дизайнерів-флористів.

Чим більше послуг ви запропонуєте, тим більше клієнтів у вас виникне
Постарайтеся змінити список пропонованих вами послуг і товарів. Не забувайте, що ви продаєте не тільки квіти, а й спосіб життя. Сьогодні у людей з’явилася можливість купувати квартири і будувати будинки, ви ж надаєте їм можливість створити там позитивну атмосферу. Свіжозрізані і квіти штучного типу, горшкові рослини, вази і свічники — все це робить в приміщенні особливий клімат і робить краще настрій. Також необхідно пам’ятати і про оформлення місць для роботи, офісів. Там ми, в основному, проводимо третину свого життя, так чому ж не їх зробити більш затишними. Запропонуйте клієнтам оформити стіни офісу картинами або панно з сухоцвітів.

Крім складання конкретно букетів, потрібно зайнятися оформленням квартир, будинків, заходів та іншого. Розвивайте персональний підхід до всіх клієнтів. Для особливих урочистостей замовляйте конкретно для клієнта квіти необхідного кольору, розміру, сорту. Сьогодні техніка флористики дійшла до неймовірних висот: це і гірлянди, і композиції на поверхні стін, і букети на весілля, навіть шпилька або краватка-метелик робляться з квітів. Можна складати комплексні букети і кошики для квітів, наприклад, зі штучних квітів і сухих квітів, з сухих квітів і справжніх квітів — стильове змішування утворює новий стиль. Словом, можливості практично необмежені.

Запропонуйте людям таку послугу Доставка квітів Чернівці, та букетів по телефону і доставку їх за будь-якого вказаною адресою.

Гнучка цінова політика допоможе залучити різні верстви населення
Разом з дуже дорогими букетами і екзотичними квітами запропонуйте клієнтам бюджетні варіанти, щоб кожен пішов від вас задоволеним придбанням. Наприклад, якщо замовник захоче придбати квіти, загорнуті в обгортковий папір, це обійдеться не дорого і абсолютно інша річ, якщо йому необхідний аранжований букет, тут платиться ще й робота дизайнера-флориста. Є ще і 3-ий шлях: клієнт просто набуває потрібну кількість і сорти квітів, флористичну губку (в якій, до речі, квіти будуть збережені набагато довший, ніж у вазі) і становить букет власними силами.

Постарайтеся, щоб плоди вашої діяльності завжди були на виду
Це як в ресторані: скільки б вам не говорили, як там смачно готують, поки самі не спробуєте, думки про кухонної кімнаті ви все одно не складете. Точно також і з квітами. Дану роботу просто потрібно побачити, і тут сильно допомагають виставки. Участь в них, як ніщо інше, дозволяє показати, на що ви здатні, і залучити нових клієнтів. Більш того, вже досягнувши конкретного рівня, можна виступити меценатом різних заходів, при цьому дизайнери-флористи прикрашають зал і складають букети для вручень.

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ