Друк на футболках у Львові — Журналы — Библиотека — Каталог статей...

Друк на футболках у Львові — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

65
0

Компанія Stedman GmbH – одна з найбільших компаній, яка пропонує високоякісний рекламний текстиль в Європі з 2001 року за привабливою ціною. Разом з успішною торговою маркою Stedman ® вона пропонує широкий асортимент придатних для друку моделей текстилю: футболки, майки, поло, реглани, толстовки, кенгурушки, фліси та інший одяг для активного відпочинку, промо-акцій і навіть з прикольним прінтом, завдяки своєму дистриб’ютору в Україні з 2010 року. Друк на футболках у Львові один з основних напрямів компанії ТопТайм.

Наша нова колекція створена з урахуванням модних тенденцій сезону, щоб відповідати вимогам сучасного рекламного текстилю. Колекція концептуально нова і пропонує більше 100 моделей різноманітного текстилю, включаючи в себе не тільки дешеві футболки Stedman ® Basics, але і серію спортивного одягу Stedman ® Active і більш преміальну – Stedman ® Stars. Зокрема, тут етикетка з вказівками по догляду вшита в боковий шов, і тим самим нашим клієнтам пропонуються кращі можливості для просування власних торгових марок.
Вже на стадії розробки нових моделей Stedman ® ретельно враховуються побажання наших клієнтів, які купують товар в основному в рекламних цілях і для них важлива дешева ціна.

При виробництві наших виробів Stedman ® з бавовняної тканини ми також робимо ставку на кращу якість. Тому ми використовуємо тільки високосортну бавовняну пряжу, яку пряжуть на кільцепрядильній машині. Така пряжа значно м’якша і приємніша для шкіри, ніж більш дешева груба пряжа безверетенного прядіння. Рекламна агенція у Львові готова вам зробити футболку під замовлення з будь-яким зображенням.

Компанія «Топ Тайм» разом з Stedman GmbH пропонує Вам замовити футболки Стедман гуртом та в роздріб зі складу у Львові і в Києві за низькою ціною. Наші складські запаси дозволяють день в день відвантажити широкий асортимент продукції, а також запропонувати футболки з логотипом в найкоротші терміни.

Футболки та майки відмінно підходять для нанесення різних зображень. Друк на футболках та друк на текстилі часто замовляють для брендування, реклами, а також як корпоративні футболки. Для цього можуть застосовуватися різноманітні сучасні техніки, наприклад, метод шовкографії, трансферний або цифровий друк. Нанесення візерунків за допомогою вишивки також можливе. Завдяки дуже невисокій вартості деяких зразків одягу, можна придбати велику партію товару, заплативши прийнятну суму.

Матеріали, які використовуються для виробництва

Продукція виготовлена з різних видів матеріалу. У нашому каталозі представлені майки та футболки з поліестеру, бавовни, віскози, джерсі. Вдале поєднання різних матеріалів в одній моделі є запорукою високої якості продукції. В кожному виробі вшитий ярличок із правилами догляду.

Чудова пропозиція за розумною ціною

У нас ви можете придбати кращу текстильну продукцію на будь-який смак. В асортименті присутні не тільки найдешевші варіанти, але й вироби преміум-класу. Ваше замовлення буде сформоване в найкоротші строки, оскільки запаси товару на складах постійно поповнюються. Якщо вам необхідні футболки оптом, Львів (а саме наша компанія) допоможе вам. Купуючи продукцію у нас, ви вкладаєте гроші з розумом. Сподіваємося на плідну співпрацю з вами!***

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ