Як вибрати надійний будівельний магазин в Дніпрі? — Журналы — Библиотека —...

Як вибрати надійний будівельний магазин в Дніпрі? — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

84
0

СТД «Куб» залишається самим швидкозростаючим гравцем на ринку і найбільшим вітчизняним рітейлером товарів для будівництва і ремонту. Гарну динаміку демонструє інтернет-магазин https://dnepr.kub.in.ua/, який в 2019 увійшов в топ-10 кращих інтернет-магазинів країни.

Будівельна база «Куб» заснована в 2013 році і спеціалізується на торгівлі будівельними та оздоблювальними матеріалами в Україні. Компанії належить мережа з багатьох будівельних центрів в Дніпрі, Одесі, Харкові, Києві та інших великих містах, металлобаза і виробничі майданчики.

«Куб» позиціонує себе як омніканальний ритейлер, що відрізняє його від більшості конкурентів. Споживач може вибрати будь-який зручний для нього спосіб покупки і оплати: через колл-центр, сайт, мобільний додаток або безпосередньо в магазині. Для юросіб діють індивідуальні ціни і відстрочка платежу.

Система менеджменту якості СТД «Куб» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Запустивши проект по ремоделінг, «Куб» робить великий крок на шляху до своєї мети — створення DIY-гіпермаркетів нового покоління, де реалізовані кращі міжнародні практики та найсучасніші рішення на ринку товарів для ремонту. В основі всіх змін лежить концепція, заснована на глибокому розумінні потреб і очікувань покупців. Оновлені магазини поєднують надихаючу атмосферу, готові рішення для ремонту та зручність процесу покупки. Нові магазини Куб будуть спроектовані з урахуванням нової концепції.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ