Як вибрати надійний будівельний магазин в Одесі? — Журналы — Библиотека —...

Як вибрати надійний будівельний магазин в Одесі? — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

75
0

В історичному ракурсі, тривалість нашої компанії «Куб» незрівнянно коротше існування нашої планети або держави українського. Перший магазин будівельних матеріалів ми відкрили в 2013 році, на місці занедбаних приміщень військово-будівельного загону. Його площа була 72 м², і 80% продажів становила реалізація цементу. Рух, без малого, сотні найменувань товару враховували в рукописних картках. Подальше наше розвиток — історія становлення підприємництва та малого бізнесу в Україні з його злетами і падіннями, перемогами і поразками. Детально тут https://odessa.kub.in.ua/.

Асортимент складських позицій перевищує 65000 найменувань товарів для виконання будівельно-ремонтних робіт. Над створенням і забезпеченням безперебійної роботи наших комплексів безперервно працює згуртована команда однодумців, понад двісті співробітників. За роки роботи сформувалися сімейні династії.

Більшість провідних українських та європейських виробників будівельних матеріалів, обладнання, супутніх товарів, меблів, чия продукція представлена ​​на наших прилавках, є нашими надійними постачальниками протягом 7 років. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки кращі, сертифіковані, перевірені товари.

87% покупців, які звернулися до нас одного разу, залишаються нашими надійними партнерами на довгі роки. Ми працюємо для своїх покупців! Наша перевага — індивідуальна робота і увагу кожному! Зручність нашим клієнтам забезпечує наявність власного товарного запасу, безперебійне транспортне обслуговування, багатоканальний телефонний центр, зручна форма оплати, інформативний і зручний сайт, кваліфіковані і поважні консультації наших фахівців. Для непередбачених ситуацій працює гаряча лінія і зворотний зв’язок з керівниками.

Якщо Вам необхідно забезпечити безперебійне, якісне постачання будівництва або ремонту — звертайтеся, ми завжди раді співпраці!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ