Монтаж гіпсокартону з спеціалізованим профілем — Журналы — Библиотека — Каталог статей...

Монтаж гіпсокартону з спеціалізованим профілем — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

82
0

Допоміжні профілі, що застосовуються для жорсткого підстави під ГКЛ.

Кутовий — застосовують при обробці конструкції. Це захист кутів від ударів.
Маячкові вироби — використовують при штукатурці поверхні.

Крім метал-планок, для створення каркасної основи під гіпсокартон, використовують елементи:

  1. Прямий підвіс — це перфорована смужка. Її загинають з боків, а центр кріплять до стіни. До цього підвісу фіксують стієчний профіль, також він застосуємо в металевому каркасі на стелі.
  2. З’єднувачі. Ці металеві вироби монтують, коли треба з’єднати 2 профілю. Призначені для стійкового, а також стельового профілю.
  3. Краби — монтують в стельової конструкції, проте якщо ж створюють складний вертикальний каркас під фігурну гіпсокартонну конструкцію, або йде посилення обрешітки для навішування на стіну важких предметів, тоді застосовують краб (з’єднувач).

Для кріплення метал-планок і прямих підвісів до чорнової основи застосовують дюбель-цвяхи. Замовити профіль для гіпсокартону за доступною ціною в Україні ви можете на сайті цього інтернет-магазину https://zaporozhye.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/profil-dlja-gipsokartona/.

Вибираючи металеві вироби для створення каркасної основи під ГКЛ, треба звертати увагу на виробника, його якість, яка товщина металу, чи є сліди корозії, рівність вироби.

Який потрібен профіль для гіпсокартону для стін

Направляючу планку з оцинкованого металу ПН (UW) використовують як основу всього стінового каркаса. Її кріплять до стіни і стелі так, щоб фіксація була дзеркальною, без зсуву. Також їх треба закріпити до протилежних стінах. Вийде рівний чотирикутник, що створює площину. Кріплення виробляють дюбель-цвяхами, відстань 20-25 см одна від одної. Від краю профілю треба відступити 5 см і закріпити першим дюбель-цвяхом.

Після до стіни по розмітці фіксують прямі підвіси, службовці держателем стоечного елемента. Для фіксації також застосовні дюбель-цвяхи.

В напрямні ПН (UW) вставляють в стійку ПС (CW). Їх фіксують саморізами-клопами. Рівність площині регулюють рівнем і стійку кріплять до підвісів саморізами.

Для жорсткості конструкції через кожних 40 см роблять поперечні. Їх нарізають з стоечного ПС (CW) і фіксують до вертикальних стоечним крабами.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ