Що таке сонячні батареї — Журналы — Библиотека — Каталог статей —...

Що таке сонячні батареї — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

74
0

Часто в мережі задають питання: «як нагріти воду за допомогою сонячних електрично панелей».
Шукають «ТЕН для нагріву води від сонця» або «сонячний ТЕН» або щось аналогічне цим запитам.
І цьому є зрозуміле пояснення!
На відміну від сонячних колекторів, плоских або вакуумних, сонячні панелі не мають одного, найбільшого, нестачі, який є в системах з сонячними колекторами — вони не киплять! Компанія «Сонячна енергія» працює в Україні, а саме у Львові, з 2012 року. За цей час ми успішно виконали вже більше півтисячі проектів, про що свідчать докладні звіти на нашому сайті.

Немає проблеми перегріву теплоносія, а значить не потрібно «ламати» голову, куди подіти надлишок теплової енергії в пікові літні місяці, особливо, якщо система була орієнтована на хололдное пору року.
Немає й інших, не прітних «дрібниць», властивих будь-якій гідравлічній системі: витоку, виходи з ладу фітігнов, мембран в баках, циркуляційних насосів і т.п. непрятностей. З цього, на ринку давно вже з’явилися системи, які дозволяють підключати сонячні електричні панелі до ТЕНу.
Крім досить високу ціну (близько 900 usd) отримуємо досить вузький функціонал: гріємо воду і все! А якщо вода в бойлері нагрілася, тоді? А тоді «розумна ELWA» обмежить генерацію з сонячних панелей і вони буде «стояти меблями» і перегріватися.

На сьогоднішній день є більш цікаві рішення! В основі такої системи буде стояти мережевий сонячний інвертор.
По-перше, мережеву солнчениую електростанцію можна використовувати для електропостачання (економії!) На весь об’єкт, будь то будинок або готель або офіс.
По-друге, існує кілька варіантів пріоритетного використання Тена звичайного накопичувального можна використовувати більш дешевий, а як правило існуючий, електричний накопичувальний бойлер, а не дорогий бак непрямого нагріву з Теном.
По-третє — є кілька способів зробити так, щоб пріоритетом у використанні солненой енергії був ТЕН бойлера, якщо завдання нагріву води коштує в пріоритеті.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ