У кого і де купити будівельні матеріали в Херсоні — Журналы —...

У кого і де купити будівельні матеріали в Херсоні — Журналы — Библиотека — Каталог статей — Радиопилюля

96
0

Нам довіряють як у індивідуальні споживачі і приватні будівельні бригади, так і багато великі забудовники Москви. Інтернет магазин будівельних матеріалів дорожить своїми покупцями, і для цього докладає багато зусиль щоб у наших клієнтів були тільки найпозитивніші уявлення про наш магазин. Матеріали для будівництва продемонстровані в великому асортименті, який регулярно тільки збільшується новими якісними і найголовніше доступними матеріалами. А ціни на наш товар здивують приємно. Онлайн-магазин КУБ будівельних матеріалів це — офіційний представник знаменитих виробників з Європи. Товари, які продаються в нашому магазині виключно найвищої проби, володіють прекрасними технічними специфіками, а основне — підходять західним стандартам. А заказати можна тут https://herson.kub.in.ua/.

Звичайно, зараз у продажу є в широкому асортименті різні «універсальні набори». Але їх недолік полягає в тому, що вони містять, найчастіше, багато вам непотрібного. Або того, що у вас вже є, або є в цих наборах такі позиції, які вам, швидше за все, ніколи не знадобляться. А, значить, вони будуть зайвими предметами, марно займають місце в красивому фірмовому ящику, виготовленому можливо навіть зарубіжними виробниками. Тому найкраще формувати свій індивідуальний набір, купуючи все інструменти окремо.

Молоток. Про спосіб його використання навряд чи потрібно багато розповідати: з його допомогою можна однаково ефективно щось і будувати, і ламати. Можна тільки порадити обзавестися не одним молотком, а двома: маленький стане в нагоді для тонких робіт, а великим будете забивати цвяхи або усувати непотрібні перегородки, відбивати стару плитку. Причому краще купувати молоток, у якого на одному боці його бойка є обценьки — вилка з загнутими трохи вгору ріжками. В цьому випадку ви зможете не тільки забивати цвяхи, а й, при необхідності, витягувати їх.
Набір викруток, що включає, наприклад, дві викрутки з плоским шліцом (правда сьогодні такі шурупи і гвинти стають вже рідкістю): одну — велику, а іншу — середнього розміру. І кілька викруток, що відрізняються за розміром, під «хрестоподібний» шліц. Не зайвою в господарстві буде і індикаторна викрутка, що дозволяє під час виконання електромонтажних робіт визначати присутність напруги на будь-яких металевих контактах.
Кусачки і плоскогубці. Використовуючи їх, можна що-небудь загнути, вирівняти, відкусити або просто притримати. Загалом, сфера застосування подібних інструментів дуже велика. Але, як правило, досить мати універсальний інструмент, що поєднує в своїй конструкції і плоскогубці (дозволяють щільно затискати будь-які предмети) і кусачки (за допомогою яких можна відрізати шматки дроту або проводів). Рукоятки такого інструменту повинні бути захищені ізолюючими накладками, призначення яких полягає в запобіганні впливу електричної напруги на людину, що виконує електромонтажні роботи.

Набір гайкових ключів для закручування болтів і гайок. Найбільш ходові розміри — від 8 до 17 міліметрів. Але часто можна обійтися тільки одним ключем, якщо він є розвідним і до 30 міліметрів, так як їм можна закручувати і маленькі гайки і великі, часто використовувані, зокрема, в сантехніці.
Дві ножівки (одну для роботи по дереву, іншу, з набором запасних полотен, — по металу). Хоча ручні ножівки є сьогодні не надто популярним інструментом, але в деяких випадках вони здатні без проблем замінити болгарку або електричний лобзик.
Сокира. Це універсальний інструмент, адже їм можна не тільки рубати дерево, але і забивати цвяхи, і використовувати, як зубило або молот, щоб трощити стіни і бетонні конструкції. Але все-таки, краще застосовувати його відповідно до його прямим призначенням.
Вимірювальна металева лінійка (завдовжки 50 см) і рулетка (зазвичай цілком достатньо, якщо її довжина — 2 … 5 метрів). Але для власника заміської ділянки краще придбати більш довгу рулетку, наприклад, десятиметрову.
Невеликий ручний ліхтарик, але в багатьох випадках зручніше буде мати такий, який можна закріплювати на голові. Адже потреба в деяких роботах, (наприклад, пов’язаних з монтажем), виникає саме в темний час доби. А іноді щось доводиться майструвати просто в погано освітленому місці, а для роботи потрібно використовувати обидві руки.
Невеликий набір шурупів, цвяхів, гайок, болтів, дюбелів різного розміру, так як не завжди є час і бажання, щоб йти в магазин за парою шурупів або трійкою цвяхів потрібного «калібру». Та й до того ж вони можуть знадобитися нерідко тоді, коли всі магазини закриті.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ